2020 - Valentínské tipy na darčeky

Sviatok všetkých zamilovaných už klope na dvere a vy rozmýšľate ako potešiť svoju lásku. Každú ženu vždy poteší nejaký darček. Prinášame vám tipy na Valentínke darčeky v roku 2020.

 flowerbox

Flowerbox

Radi by ste svoju polovičku obdarovali kvetom, ale chcete niečo originálnejšie ako len kyticu z ruží? Flowerbox je tá správna voľba. Kvety v krabici krásne voňajú, vydržia dlho čerstvé a radosť vedia robiť niekoľko dní. Klasickou verziou kvetinového boxu sú ruže, no fantázii sa medze nekladú. Flowerbox môže byť tvorený všetkými druhmi kvetín.

 macko

Kvetinový macko

Rozkošný medvedík vytvorený z jemnučkých penových ružičiek. Kvetinový macko vám ostane navždy. Skvelý darček, ktorý ostane pamiatkou na Valentín v roku 2020. Je ideálny aj pre alergikov a ľahko sa udržuje čistý. Kvetinového macka viete nahradiť aj kvetinovým zajačikom, ktorý je tiež milučký.

 

Masáž vo dvojici

Stráviť čas po boku partnera a vychutnávať si relax je predstavou romantického Valentína nejednej ženy. Dostať masáž, ale aj darovať, vie poskytnúť tú správnu esenciu príjemného večera.

 

Večera v talianskej reštaurácii

Atmosféra ako z Benátok. Hudba, vôňa chrumkavej pizze a fľaša bieleho vína. Romantika pri sviečke. Aj to vie spraviť radosť na tento deň všetkých zamilovaných.

 

Evitovka v kine

Buďme úprimní, dostať muža na evitovku do kina je hodné výkonu na oscara. Ani jeden muž na to dobrovoľne nepôjde. Čo by ste však nespravili pre vašu milovanú? Vedzte, že tento skutok ju skutočne prekvapí a jej srdiečko zaplesá.

 

Naše tipy určite potešia nejednu žienku. Ak sa však rozhodnete na poslednú chvíľu a nie ste si istý svojim výberom. Navštívte nás v našom kvetinárstve na Páričkovej 27 a určite spolu vyberieme ideálny darček na Valentína.