Letná kytica z lúčnych kvetov

Hitom roku 2019 sú kytice z lúčnych kvetov. Tak ako v móde či životnom štýle posledných mesiacoch sa preferuje prirodzenosť. Tou jednoznačne kytice z lúčnych kvetov sú. Čo by taká kytica mala obsahovať?

tulipan

Tulipány

Tento vznešený kvet pôvodom z Holandska spôsobil v minulosti už nejeden rozruch. Počuli ste už o „tulipánovej horúčke“? Ak nie môžete si tak prečítať napríklad tu. Tulipán v roku 2019 predstavuje návrat k jednoduchosti a čistote dizajnu. Tulipány krásne doplnia kyticu z lúčnych kvetov a ponúknu jej rozmanitosť svojich farieb.

 

Vlčí mak

Príde vám vlčí mak príliš obyčajný? Tak to je práve jeho čaro. Kytici dodá tú správnu atmosféru. Jeho divokosť, prirodzenosť a sýtosť červenej farby potešia oko každej ženy. Vedeli ste o tom, že vlčí mak je dokonca liečivý? Ak nie, môžete sa o ňom dočítať viac napríklad tu.

 

Slnečnica

Slnečnica pôvodne pochádza zo Severnej Ameriky. Jej stonka vie dorásť až do 3 metrov. V kytici z lúčnych kvetov vie zohrať hlavnú rolu. Obrovský kvet slnečnice dodá kytici majestátnosť a poteší všetky romantické duše.

margaret 

Margarétky

Biele lístky obkolesujú žlté jadro. Najznámejší lúčny kvet z našich zemepisných šírok. Margarétky alebo latinsky Leucanthemum 'Macaroon' pôvodom pochádzajú z Pyrenejí. Margarétky sa hodia do každej kytice ako doplnok, ale aj hlavný kvet.

 

V našej ponuke nájdete kytice z lúčnych kvetov v rôznych prevedeniach. Tieto prevedenia, ktoré sú na eshopu môžu slúžiť ako inšpirácie pre vašu kyticu. Kyticu však vieme vytvoriť na mieru, podľa vašich predstáv. Stačí nám zavolať alebo napísať cez formulár a radi vám takúto kyticu vytvoríme na mieru. V rámci Bratislavy ju viete mať u vás už do 2 hodín.