Pripravte sa na ozdobu hrobu včas

Naši najbližší odchádzajú na večný spánok, následne už ostávajú iba spomienky, zážitky a teplo pri srdci keď na svojich blízkych myslíme. Chodíme na obľúbené miesta, ktoré sme spolu navštevovali alebo na hrob zaspomínať. V období dušičiek navštevujú hroby vo väčšej miere všetci, ktorí niekoho blízkeho stratili. V roku 2019 vychádza sviatok všetkých svätých na piatok. Preto môžeme očakávať, počas najbližšieho víkendu zvýšenú návštevnosť všetkých cintorínov a krematórií. Práve preto odporúčame pripraviť hrob vášho najbližšieho včas a tak sa vyhli stresu a zhonu z kúpy toho najkrajšieho smútočného venca na poslednú chvíľu.  

 shutterstock_739751785

V našich zemepisných šírkach majú najväčšiu obľubu byť súčasťou ozdoby hrobu práve chryzantémy. Už to nie sú len klasické biele alebo červené. Momentálne sú dostupné chryzantémy aj v krikľavých farbách, ktoré krásne rozsvietia pamiatku vášho blízkeho počas sychravého jesenného počasia. Vedeli ste, že chryzantémy sú pôvodom z Číny a boli kultivované už v 15. storočí pred Kristom? V Japonsku je zas chryzantéma znakom cisárskeho dvora, národným kvetom a aj najvyššie japonské vyznamenanie nesie meno tohto kvetu. Ku nám do Európy sa chryzantéma dostala až v 17. – 18. storočí.

V našom Kvetinárstve, ktoré nájdete na Páričkovej 27 máme v ponuke nádherné chryzantémy rôznych farieb. Zároveň vám vieme z nich pripraviť nádherné smútočné vence na hroby, ktoré sa stanú korunou krásy hrobu vášho najbližšieho. Objednajte si smútočný veniec prostredníctvom eshopu a my vám ho v rámci Bratislavy vieme doručiť do pár hodín, alebo navštívte naše kvetinárstvo osobne.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie