Trendy Vianoc 2019

Odložte vianočné gule po babičke naspäť do skrine a vykúzlite si moderné Vianoce aj u vás doma.

Nechajte sa inšpirovať trendami pre rok 2019. Každoročný trend Vianoc udáva vianočný veľtrh Christmasworld, ktorý sa koná hneď v januári v nemeckom Frankfurte. Na veľtrhu, ktorého sa zúčastňujú nielen výrobcovia vianočných ozdôb, adventných vencov či dekoratéri z nákupných výkladov, ale aj zákazníci, ktorí Vianocami žijú celý rok. 

 

Štyri vianočné témy

Na vianočnom veľtrhu sa stanovia štyri vianočné štýly pre daný rok, aby každý si našiel to svoje podľa vlastného vkusu.

 

Oslava nežnosti

shutterstock_495569515

Ako z rozprávky. Nežné a poetické. Mesiac, hviezdy, spln. Netradičné amorfné tvary, fascinujúce povrchy v jemných pastelových farbách. Tradičné vianočné gule dopĺňajú amorfné tvary, ktoré vytvárajú svet plný mágie. Vianoce v štýle oslavy nežnosti využívajú materiál ako kameň, perleť či papier. V tomto štýle nájdete v našom eshope adventný veniec s anjelikmi a vtáčikmi.

 

Oslava svetiel

shutterstock_345261848

Párty môže začať! Po rokoch Vianoc v štýle kľudu a pokoja prichádza trend Vianoc, ktoré sú jedna veľká párty. Využíva farby, flitre, výrazné vzory, ostré hrany. Medzi farby patrí fialová, tmavá zelená či bronzová. Aj keď sa môže zdať, že tento štýl je príliš výrazný, hodí sa aj do rodinnej domácnosti.

 

Anglická klasika

shutterstock_326157707

Škandinávsky štýl už zažil svoje najlepšie roky, prichádza Anglicko. Hlavnou myšlienkou anglickej klasiky je detstvo, hravosť a sladkosti. Klasické perníčky, lízatkové paličky, cukríky či medovníky. Využívané vzory sú veselé plné rozprávkových bytostí.

 

Prírodné obrady

shutterstock_731327509

V jednoduchosti je krása. Nedotknuteľná príroda, zemité tóny, neupravené povrchy. Rustikálne Vianoce v jej úplne prapôvodnej podobe.

 

Ak vás zaujal, niektorý z vianočných trendov pre rok 2019 a radi by ste priniesli do vašej domácnosti kúsok vianočnej atmosféry. Navštívte našu predajňu alebo nás kontaktujte telefonicky. Radi vám pripravíme adventný veniec či vianočný svietnik, prípadne akúkoľvek vianočnú dekoráciu podľa vašich predstáv.